Nahoru
home > Reference

Reference

vašich ohlasů si velmi vážím

Alena a David

Alena a David

Sympatická fotografka s krásnou tvorbou. Vybrali jsme ji na focení svatby a vřele doporučujeme. Fotky jsou hřejivé a hezky upravené. Domluva byla rychlá a solidní. Cena adekvátní. Za nás naprostá spokojenost.
Iva a Jirka

Iva a Jirka

Pavlína byla naše první volba a musím říct, že nejlepší :) Fotila svatbu mojí kamarádky a už tehdy na mě udělala dobrý dojem. Je příjemná, milá a ochotná, na svatbě se ztratí a ani nevíte, že vás právě fotí.
Pomohla nám i s organizací dne aby fotky byly co nejhezčí. Svatbu jsme měli na podzim, takže světla bylo málo a brzy se stmívalo. Určitě to není naposledy, co se s ní vidíme :)
Andrea a Patrik

Andrea a Patrik

Pavlínka nám fotila svatbu úplně náhodou. Původní plán byl jiný. Vše bylo na poslední chvíli, jak pro nás, tak pro ni. Ale byli jsme s manželem nadšení. Zachyceny všechny okamžiky, které jsme chtěli.
Pokud nemáte zkušenosti, tak jako my, ale přesto chcete konečný výsledek perfektní, Pavlína je přesně fotograf pro vás. Ví, řekne, poradí jak se postavit, co dělat, nedělat. A ještě je k tomu velmi milá a krásná slečna. Ještě jednou moc děkujme! Lajzovi
Aneta a David

Aneta a David

Pavču jsme si vybrali jako svatební fotografku tak nějak intuitivně a svého rozhodnutí nelitujeme, naopak. Skvěle se s ní komunikovalo, na všem jsme se lidsky domuvili, vycházela nám vstříc. U focení obřadu byla "neviditelná", při focení skupinek rázná a organizačně schopná, při focení novomanželů epmatická a motivující. A do toho všeho i vtipná, prostě zapadla. :) Highlighty jsme měli už po týdnu, takže nám ani nevadilo, že na všechny fotky musíme pár týdnů počkat. A byly překrásné, vystihující. Následně jsme s Pavčou absolvovali i těhotenské focení a tak nějak jsme ji už pasovali do role našeho rodinného fotografa. :)
Jana a Petr

Jana a Petr

Za nás oba s manželkou, 100% spokojenost. Ocenili jsme na svatbě profesionální jednání, příjemné vystupování, perfektní domluvu. Na schůzce, která předcházela samotnému focení, jsme si vyjasnili co nás bude čekat a předem jsme tak měli jasnou představu o dni "D". Samotné focení proběhlo na jedničku, co jsme chtěli, to Pavlína vhodně, včas a rychle zachytila. Fotky jsou nádherné, dárková krabička s flashdiskem se moc povedla a potěšila. Určitě můžeme doporučit všem dalším.

Janča a Dali

Janča a Dali

Páju mohu ze srdce doporučit. Fotila nám jak předsvatební foceí, tak i následně svatbu. Při obou focení pro ni bylo důležité abychom se na něm cítili přirozeně a co nejlépe. Bez problémů se dokázala sladit i s naším kameramanem a společně nám na svatbě pomáhali vytvořit velmi uvolněnou a příjemnou atmosféru. Doporučuji se s ní v případě svatby domluvit na celodenní focení, protože už během příprav umí všechny povzbudit, rozveselit a následně i tyto momenty zachytit. Výsledné fotografie z celého dne byly pro nás nadočekávání povedené. Moc Páje za ně děkujeme a rádi na spolupráci s ní vzpomínáme. A při dalším focení našich významných životních okamžiků pro nás bude jasnou volbou :)
Jana a Zdeněk

Jana a Zdeněk

Spolupráce s Pájou byla radost. Fotila naše těhotenské focení i svatbu. Fotky jsou nádherné a samotné focení bylo pohodové a přirozené. Těším se na další focení, které spolu ještě podnikneme :)
Andrea a Tony

Andrea a Tony

Za nás oba Pavlínku můžeme jen a jen doporučit. Profesionalita, skvělá domluva a díky pohodovému přístupu se i pro nás nakonec focení, z kterého jsme měli tak trochu obavy, stalo nezapomenutelným zážitkem. Přejeme spousty dalších úžasných fotek jaké tvoříš. Děkujeme A+A :)
Lenka a Igor

Lenka a Igor

Páju jsme si s manželem vybrali jako fotografku na náš společný den. Osobní schůzka, přípravy, focení během dne, bylo úplně super a s ní to šlo opravdu snadno, i když bylo deštivé a sychravé počasí.
Lucie a Mirek

Lucie a Mirek

Pavlínku můžeme na 100% doporučit.
Je to skvělá profesionální fotografka s lidským přístupem a velkou trpělivostí. S Pavlínkou jsme zatím měli svatební, těhotenské a následně i rodinné focení. Všechny fotky jsou naprosto luxusní. Rozhodně fotografických služeb Pavlínky využijeme i v budoucnu.
Maruška a Martin

Maruška a Martin

Pavlínku jsme si vybrali jako fotografku na naši svatbu a bylo to naprosto nejlepší rozhodnutí. Fotografie jsou překrásné a celý den máme dokonale zachycený. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit. Její profesionální a přátelský přístup je neocenitelný a proto ji můžeme jenom doporučit.
Nikola a David

Nikola a David

Děkujeme za krásné fotky. Profesionální přístup, zároveň i kamarádský. Focení bylo strašně příjemné a uvolněné. Nemáme co vytknout.

Jana a Radek

Jana a Radek

Velice Pavču doporučuji. Fotila nám svatbu a bylo to s ní super. Ještě jednou moc děkujeme.
Petra a Michal

Petra a Michal

Děkujeme Pavlínce za příjemnou a pohodovou atmosférou, profesionální přístup a nádherné svatební fotky. 

Renata a David

Renata a David

Děkujeme Pavči za krásné fotky, profesionální přístup a skvělou přátelskou atmosféru při focení. Sice ze začátku zavládlo trochu zklamání, že nešlo fotit přímo na zámku z důvodu špatného světla, ale jako profesionálka měla naši plnou důvěru. Focení proběhlo profesionálně, uvolněně, přátelsky a hodně jsme se nasmáli. A i když jsme Páji připravili netradiční focení v podobě rybářské svatby dokázala si poradit. Velké poděkování jí patří za focení našeho syna, který se moc fotit nechtěl. Fotek s ním máme sice málo, ale za to jsou opravdu skvělý a dokonalý. Ještě jednou moc děkujeme a můžeme jen a jen doporučit. Určitě jsme spolu nefotili naposledy :-)
Simona a Karim

Simona a Karim

Pavlínku jsem si vybrala na těhotenské focení před 4 lety a fotky byly nádherné. Proto jsem věděla, že chci, aby to byla ona, kdo nás bude fotit v náš svatební den. A bylo to opět to nejlepší rozhodnutí. Fotky jsou překrásné, velmi povedené a naprosto dokonalé. Jsme z nich moc nadšení. Pavlínka dokázala na fotografiích nádherně zachytit celý náš svatební den. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit a vyhověla všem mým přáním, které jsem při focení měla. Skvěle se s ní komunikovalo, byla velmi profesionální, přátelská a empatická. Líbily se mi její organizační schopnosti při focení skupinek a rodiny. 
Samotné focení bylo velmi příjemné, uvolněné a moc jsme si ho užili.
Byla jsem mile překvapena, že první fotky nám poslala už druhý den po svatbě. Moc Pavlínce za překrásné fotky děkujeme a budeme se v budoucnu těšit na další focení našich důležitých životních okamžiků. Můžeme jen doporučit.
Kamila a Jirka

Kamila a Jirka

Fotky jsou opravdu krásné. Pavlína měla dobré nápady u focení, vyhověla našim požadavkům. Sice jsme si na fotky počkali déle (u svateb to tak chodí), ale výsledek stál za to :-) Jsem ráda, že úpravě fotek věnovala potřebný čas a proto fotky vypadají profesionálně.
Andrea a Lukáš

Andrea a Lukáš

Profesionální, krasné fotky. Super lidský přístup i k člověku, který fotografování zrovna nemá v lásce. :-) Fotografka na svatbu jak má být!
Eliška a Slávek

Eliška a Slávek

Spolupráce byla velmi příjemná, Pavlína je milá, ochotná, trpělivá a především profesionální, opravdu ví, co dělá. Po celou dobu spolupráce si vážím super komunikace a ochoty konzultovat různé návrhy a nápady na focení. Oceňuji také společnou osobní schůzku před termínem svatby. Fotky jsou krásné, opravdu jsme nadšeni, moc děkujeme.
Adélka a Aleš

Adélka a Aleš

Pavlína fotila náš svatební den a byla naprosto profesionální! Doporučujeme ji na 100%. Domluva a komunikace byla perfektní a samotné focení probíhalo v přátelské a uvolněné atmosféře. Vše dopadlo na jedničku. Výsledné fotky jsou nádherné a to i přes náročnější povětrnostní podmínky.

Sandra a Martin

Sandra a Martin

S výsledkem práce Pavlíny jsem byli moc spokojeni, takže jejích služeb rádi využijeme i v budoucnu. Pavlína je spolehlivá, přizpůsobí se přáním klienta a výsledkem jsou krásné a rychle zpracované fotky.

 

Jana a Tomáš

Jana a Tomáš

Paní Pavlínu jesme měli jako fotografku na naší svatbě. Perfektní a rychlá spolupráce a domluva a hlavně máme ze svatby nádherné fotky, které jsou nad naše očekávání. Doporučujeme všemi deseti.

Nikola a Emilian

Nikola a Emilian

Pavča je úžasný člověk, své práci bezpodmínečně rozumí. Focení jsme si s manželem velice užili, protože Pavča dokázala navodit úžasnou atmosféru a myslím, že jsme si všichni užili i kopec srandy. Za nás Number1.

Kateřina a Michal

Kateřina a Michal

Pavlu jsme si vybrali pro náš svatební den. Zachytila ho skvěle. Má opravdu zlaté ručičky. Fotky se moc povedly. A taky má skvělé nápady. Můžu jen doporučit.
Michaela a Radim

Michaela a Radim

Pavču doporučuji všema deseti! Vybrali jsme si ji jako svatební fotografku kvůli jejím krásně barevným fotkám a rozhodně nelitujeme. Už při předsvatební schůzce bylo poznat, že je profesionál. Měla trefné poznatky ohledně svatebního dne, harmonogramu a uměla zodpovědět všechny naše otázky. Během svatebnho dne mezi nás zapadla jakoby to byla kamarádka, se kterou se známe už mnoho let a já to tak cítila po celý zbytek dne. Věděla kdy a kam nasměrovat svatební hosty na skupinové fotky, na prskavkové foto apod. Zatím máme první nástřel fotek a už se nemůžeme dočkat zbytku. Fotky jsou nádherný! Uměla vystihnout náladu i atmosféru celé svatby. Věřím, že jsme se s Pavčou neviděli na focení naposled a už teď se těším na další setkán při focení.
Sylvie a Martin

Sylvie a Martin

Po prvním vzájemném opatrném "oťukávání" na cestě na předsvatební focení jsme si úplně výborně porozuměli. Pavlína umí, jako jen málokdo, výborně zachytit emoce a energii na fotce, o technické stránce věci a perfektní kvalitě + "postprocessingu" ani nemluvím. Byli jsme nadšení po předsvatebním i svatebním focení, vše úplně skvělé podle představ. Výsledné fotografie jsou naprosto dokonalé. Myslím, že o profesionální fotografce na další důležité rodinné okamžiky máme už jasno... :-)
Petra a Petr

Petra a Petr

Brali jsme se tajně, a proto výběr kvalitního fotografa byl pro nás prioritou. Protože teprve s fotkami se pochlubíme všem příbuzným. Pavlína měla skvělý a profesionální přístup, byla otevřená i našim nápadům a sama měla skvělé poznatky, takže jsme si ji vybrali rovnou i na párové focení před svatbou. Od první schůzky, přes domluvu, až po předání finální práce, vše proběhlo hladce a s úsměvem. Fotky jsou krásné a každý nám je chválí. Dokonce i manžel, který se nerad fotí, byl z fotek nadšený! :-) Takže jsme se určitě nefotili naposled. ;-)
Vlaďka a Jirka

Vlaďka a Jirka

Když jsem hledala fotografku pro naši svatbu, vybírala jsem si především podle fotek. Z fotek od Pavli jsem byla naprosto nadšená, krasné a jasné barvy, energie. Pavlína je navíc i fajn člověk, se kterým se dá výborně domluvit. Za nás 5 hvězdiček - za kvalitu, ochotu, komunikaci. Doporučujeme :)
Veronika a Tomáš

Veronika a Tomáš

Slečně Pavlínce moc děkujeme za zachycení všech nejdůležitějších okamžiků naší úžasné svatby, díky ní můžeme i po letech živě vzpomínat na tento náš společný den. Výborně se poprala i s mírnou nepřízní počasí, což fotografiím nakonec přidalo na půvabu a originalitě. S celkovým výsledkem jsme velmi spokojeni a slečně fotografce přejeme do budoucna jenom to nejlepší :-)
Terezka a Michal

Terezka a Michal

Pokud si pro zachycení svého velkého dne vyberete Pavlínku, dostanete opravdu krásné svatební fotky. :) Pavlínka je profesionál a výsledek její práce stojí opravdu za to. Děkujeme za nádhernou památku na celý život! Tereza a Michal.
Hanka a Mirek

Hanka a Mirek

Spolupráci s touto fotografkou si nemůžeme jinak než chválit. Od začátku působila profesionálním dojmem, na úvodní schůzce jsme do detailu vše probrali, dala nám dobré tipy pro zvládnutí svatebního dne a focení. V den svatby skvěle rozptýlila nevěstu při ranních přípravách a vytvořila pohodovou atmosféru, během obřadu zachytila bezchybně všechno důležité momenty. Následně si uměla zjednat respekt u svatebčanů a dostat je vždy na správné místo pro vznik dobrých fotek. Párové focení poté proběhlo opět ve velmi přátelské a pohodové atmosféře a výsledkem jsou úžasné fotky. Termíny dodání dodržela dle domluvy a předala fotky v hezké dřevěné krabičce i na designovém flashdisku. Doporučujeme dál a ještě jednou děkujeme za zvěčnění nejkrásnějšího dne v našem životě.
Zuzana a Patrik

Zuzana a Patrik

Páju jsme si vybrali na svatební focení čistě podle fotek z instagramu a jejího webu a nemohli jsme udělat lépe! Máme naprosto nádherné, krásně upravené fotky. Navíc je Pája profesionální, svědomitá, příjemná na komunikaci a za celý den jí opravdu nic neuniklo. Dokázali se i perfektně sehrát s naším kameramanem. Ze všech těchto důvodů byla jasnou volbou i pro těhotenské focení, které muselo být, vzhledem ke koronaviru, za hodně improvizovaných podmínek. I s tím si Pája dokázala poradit a opět máme bezkonkurenční fotky. Doporučujeme všemi 10 a těšíme se na další focení.

 

Yvet a Ondra

Yvet a Ondra

Po úvodních drobných problémech s komunikací nám Pavlína všechno vynahradila během svatebního dne. Zvládla veškeré komplikace, zapojila se do organizace focení skupinových fotografií a díky přátelskému přístupu si i manžel, který se nerad fotí, focení užil. Na fotky jsme chvíli čekali, výsledek ale určitě stojí za to. Pavlínu můžeme jen doporučit. Yvet a Ondra
Ivana a Rosťa

Ivana a Rosťa

Chtěli bychom Pavči poděkovat za svatební focení, při kterém vládla skvělá atmosféra, takže jsme byli úplně uvolnění a na fotkách je to znát. Pavlína je pohodová, sympatická fotografka s profesionálním přístupem. Navíc přátelská komunikace a ochota vyhovět.
Nina a Martin

Nina a Martin

Pavlínka je opravdu profesionálka a na svatební focení ji doporučuji. Poradí Vám jak si přesně stoupnout, kam dát ruce a jak se tvářit abyste na fotkách vypadali co nejlépe. Má skvělé nápady a dokáže si vše pečlivě naplánovat a zorganizovat.
Vendy a Zdeněk

Vendy a Zdeněk

Chtěla bych moc poděkovat Pavlínce za krásné svatební fotky! Na Pavlínku jsem narazila na FB a shodou okolností fotila moje kamarádky s partnery, které byly moc nadšené. Napřed jsme zkusili předsvadební focení, ať víme do čeho vůbec jdeme. Úprava a předání fotek trvalo déle než jsme mysleli, ale rozhodně to stálo za to! Jakmile bude zase nějaká příležitost k focení, tak volám!
Markéta a Jarda

Markéta a Jarda

Moc Pavči děkujeme nejen za nádherné svatební fotografie, ale i za naprosto profesionální a zároveň přátelský a milý přístup, díky kterému jsme si focení absolutně užili. Oceňujeme Pavlínčin přístup k samotnému focené a rovněž i související služby jako CD se svatebními fotkami, nádherná svatební foto - slideshow, či precizní fotokniha, díky které si budeme náš svatební den moci kdykoliv znovu připomenout. Moc si také ceníme komunikace, která je v dnešní době vzácná :-) Děkujeme!
Magda a Pavel

Magda a Pavel

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Pavlíně za úžasné fotky a video slideshow. Celý svatební den krásně zdokumentovala od ranních příprav, až po svatební tanec a byla velice dobře připravená na všechny situace. Fotky od Pavlíny vyzařují něco jedinečného - dokonale zachytí sílu okamžiku. I přesto, že ani jeden z nás nemáme rádi strojené focení a portrétové fotografování, neslo se celé focení v přátelském duchu a velice uvolněné atmosféře, což předčilo naše očekávání. Výsledkem jsou krásné fotky, na kterých máme zachyceny vzpomínky na celý život (svatební dort už znovu neochutnáme, ale díky fotografiím si atmosféru svatebního dne kdykoliv připomeneme).
Jana a Martin

Jana a Martin

Pavli, moc děkujeme za fotky i video, jsou krásné. Máme nádhernou památku! Díky za skvělou spolupráci a těšíme se na další příležitost využít tvých schopností.
Šárka a Michal

Šárka a Michal

Při výběru fotografa, byla Pavla jasná volba. Velice mě zaujaly její fotky, které jsou originální, nápadité a mají své kouzlo. Moc děkujeme za milý, přátelský přístup a za luxusní fotky, díky kterým máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Mohu všem vřele doporučit.
Radka a Michal

Radka a Michal

Pokud chcete fotografie, které mají šťávu, jsou originální a mají svůj příběh, jednoznačně zvolte Pavlínu Wagnerovou. Její služby jsou nedocenitelné. Moc jsme si focení s manželem užili - znovu hledám důvod k focení. Děkujeme za všechno.
David, Bára a František

David, Bára a František

Vzpomínky na náš svatební den máme zachycené na krásných svatebních fotkách od Páji. Během celého dne je toho tolik a na nic se nesmí zapomenout. Od rána až do večera máme spoustu krásných fotografií - fotografka vše zachytila a na nic nezapomněla. To vše díky informační schůzce před svatbou, na které jsme se domluvili i na nejmenších detailech. Moc děkujeme za krásné fotky a budeme se těšit na další společné focení.
Zuzka a Karel

Zuzka a Karel

Mnohokrát děkujeme Pavle za svatební fotografie, které jsou nejen krásné, ale i kvalitní a ostré. Velmi oceňujeme její přátelský přístup, kdy se snažila opravdu zachytit vše, co bylo pro nás důležité. Tak se budeme moci díky jejím fotografiím vrátit opět do dne, kdy jsme si řekli svá ANO. Svatba není levná záležitost a snažili jsme se ušetřit kde se dá. Na fotografiích, které jsou vzpomínkou na celé toto krásné "šílenství" během plánování příprav, nervozity a následného uvolnění a zábavy, by se však šetřit nemělo. Vřele doporučuji.
Kristýna a Tomáš

Kristýna a Tomáš

Děkuji moc za profesionální svatební foto a rovněž za milý, přátelský a vstřícný přístup. Mohu všem vřele doporučit. Rychlá komunikace a profesionální kvalita fotografií a hlavně si člověk připadá naprosto přirozeně, není nucený dělat předem určené křečovité pózy. Děkujeme Pavlínko! Při další příležitosti k focení jsi jasná volba :-)
 
Katarína a Eda

Katarína a Eda

Milá Pavlínko. Při pohledu na svatební fotečky které jsi nám udělala se nemůžu ubránit slzám. Zachytila jsi ten krásný dar milovat a být milovaná. Tvé fotky mají duši, náboj a hlavně kouzlo. I přes těžké chvíle které jsi prožívala jsi náš den udělala vyjímečným a za to všechno ti ze srdce děkujeme.
 
Radka a Libor

Radka a Libor

Moc děkujeme za krásně strávený den s námi. Focení probíhalo hladce a bez problémů. Pavlína je opravdový profesionál a spolupracovalo se nám všem pohodově. Vše bylo perfektně zorganizované. Je velice milá a příjemná,  ve všem dokáže poradit. Fotografie jsou nádherné. Ještě jednou moc Pavli děkujeme a až budeme zase potřebovat, tak se určitě ozveme.
Simča a Pepa

Simča a Pepa

Moc děkujeme za krásné fotky, trpělivost a milou společnost Pavlíny. Vzpomínky na náš den máme krásné. Bylo příjemné s ní fotit a vřele doporučuji všem, kdo hledají fotografku na svatbu.
Marika a Mark

Marika a Mark

Moc děkujeme za super fotky a slideshow! Pavlína s to s námi určitě neměla lehké, ne jenom proto, že půlka hostů byli cizinci, ale hlavně proto, že se ani já ani manžel zrovna dvakrát rádi nefotíme. Dokázala ale z nás nakonec vymáčknout krásné fotky a díky ní i celé focení bylo nakonec příjemné a pohodové!
Petr a Káťa

Petr a Káťa

Každý, kdo plánuje svatbu, chce mít na tento jedinečný den ty nejhezčí vzpomínky. Důležité je úplně všechno. Na nic se nesmí zapomenout a vše musí proběhnout hladce. Tento den si chcete užít a víte, že je to den, který budete mít v paměti napořád. Tyto hezké vzpomínky vám pomohou uchovat především fotografie. Proto nesmíte podcenit výběr fotografa. Pavlína nás překvapila svojí profesionalitou a zájmem o nejmenší detail. Vřele vám proto můžeme doporučit tuto fotografku.
Nikol a Marko

Nikol a Marko

Mohu pouze doporučit! Velice profesionální, nápaditá, příjemná mladá dáma. Focení jsme si i v příšerné zimě užili (rodinné a párové snímky) a s výsledkem její práce jsme více než spokojení.