Nahoru
home > O mně

o mně

Jmenuji se Pavlína Wagnerová, přes 7 let se věnuji především svatební a portrétní fotografii. Nebráním se ale i dalším fotografickým žánrům. Musím přiznat, že mě fotografování úplně pohltilo a stalo se každodenní součástí mého života. Ve fotografii se zaměřuji zéjmena na přirozenost a emoce. Mým cílem je neustále se zdokonalovat, učit se a tím svoje fotky posouvat dál. Mezi má působiště patří Brno, jižní Morava ale i jiné části České republiky. Občasně se vyskytuji v zahraničí, kde mohu využít i znalost anglického jazyka. Pro svou práci používám výhradně profesionální techniku, na kterou se mohu spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 
K focení používám dvě profesionální digitální bezzrcadlovky Nikon Z6 II a řadu pevných vysoce světelných objektivů značky Nikon.
 
Veškeré fotografie jsou upravené v licencovaných programech Adobe Lightroom a Photoshop. Vždy provádím precizní úpravy fotografií, které jsou časově velmi náročné a zaberou i několik dnů. Fotografie pořizuji do formátu RAW, což je jakýsi digitální negativ, který je třeba dále zpracovat. Proto po mě prosím nežádejte neupravené fotografie.

pavlina-wagnerova

Od roku 2016 jsem členkou mezinárodní asociace svatebních fotografů Fearless photograpers. Členství v této organizaci zaručuje velmi vysokou kvalitu poskytovaných fotografických služeb, které Vám nabízím.

Fearless photograpers