Nahoru
home > O mně

o mně

Jmenuji se Pavlína Wagnerová a již přes 7 let se profesionálně věnuji především svatební a portrétní fotografii. Ve fotografii se zaměřuji zéjmena na přirozenost a emoce. Svatební focení se stalo mojí hlavní činností a mám odfoceno již více jak 150 svateb. Budu tedy ráda, když si pro svůj velký den s důvěrou vyberete právě mě. Bohaté zkušenosti mám ale i s dalšími fotografickými žánry jako je těhotenské focení nebo focení portrétů, rodin a dětí.

Mezi má působiště patří Brno, jižní Morava ale i jiné části České republiky. Občasně se pohybuji v zahraničí, kde mohu využít i znalost anglického jazyka. Pro svou práci používám výhradně profesionální techniku, na kterou se mohu spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách a která zaručí, že vaše fotky budou vždy v bezpečí.
 
K focení používám dvě profesionální digitální bezzrcadlovky Nikon Z6 II a řadu pevných vysoce světelných objektivů značky Nikon.
 
Veškeré fotografie jsou upravené v licencovaných programech Adobe Lightroom a Photoshop. Ke každé fotografii přistupuji individuálně a vždy provádím precizní úpravy fotografií, které jsou časově velmi náročné a zaberou i několik dnů. Fotografie pořizuji do formátu RAW, což je jakýsi digitální negativ, který je třeba dále zpracovat. Proto mě prosím nežádejte o neupravené fotografie.

pavlina-wagnerova

Od roku 2016 jsem členkou mezinárodní asociace svatebních fotografů Fearless photograpers. Členství v této organizaci zaručuje velmi vysokou kvalitu poskytovaných fotografických služeb, které Vám nabízím.

Fearless photograpers