Nahoru
home > Galerie > Rodiny a děti

Rodiny a Děti

Všimli jste si, že na Vašich rodinných fotografiích vždy jeden člen chybí – právě ten, který fotografuje? Napravte to a ukažte všem, jak úžasnou rodinu máte. Ráda se přizpůsobím vašim časovým možnostem a společně vybereme vhodné místo pro focení.

Veronika a Tomáš

Veronika a Tomáš

Slečně Pavlínce moc děkujeme za zachycení všech nejdůležitějších okamžiků naší úžasné svatby, díky ní můžeme i po letech živě vzpomínat na tento náš společný den. Výborně se poprala i s mírnou nepřízní počasí, což fotografiím nakonec přidalo na půvabu a originalitě. S celkovým výsledkem jsme velmi spokojeni a slečně fotografce přejeme do budoucna jenom to nejlepší :-)
Andrea a Patrik

Andrea a Patrik

Pavlínka nám fotila svatbu úplně náhodou. Původní plán byl jiný. Vše bylo na poslední chvíli, jak pro nás, tak pro ni. Ale byli jsme s manželem nadšení. Zachyceny všechny okamžiky, které jsme chtěli.
Pokud nemáte zkušenosti, tak jako my, ale přesto chcete konečný výsledek perfektní, Pavlína je přesně fotograf pro vás. Ví, řekne, poradí jak se postavit, co dělat, nedělat. A ještě je k tomu velmi milá a krásná slečna. Ještě jednou moc děkujme! Lajzovi