Nahoru
home > Galerie > Rodiny

Rodiny

Všimli jste si, že na Vašich rodinných fotografiích vždy jeden člen chybí – právě ten, který fotografuje? Napravte to a ukažte všem, jak úžasnou rodinu máte. Ráda se přizpůsobím vašim časovým možnostem a společně vybereme vhodné místo pro focení.

Eliška a Slávek

Eliška a Slávek

Spolupráce byla velmi příjemná, Pavlína je milá, ochotná, trpělivá a především profesionální, opravdu ví, co dělá. Po celou dobu spolupráce si vážím super komunikace a ochoty konzultovat různé návrhy a nápady na focení. Oceňuji také společnou osobní schůzku před termínem svatby. Fotky jsou krásné, opravdu jsme nadšeni, moc děkujeme.
Sylvie a Martin

Sylvie a Martin

Po prvním vzájemném opatrném "oťukávání" na cestě na předsvatební focení jsme si úplně výborně porozuměli. Pavlína umí, jako jen málokdo, výborně zachytit emoce a energii na fotce, o technické stránce věci a perfektní kvalitě + "postprocessingu" ani nemluvím. Byli jsme nadšení po předsvatebním i svatebním focení, vše úplně skvělé podle představ. Výsledné fotografie jsou naprosto dokonalé. Myslím, že o profesionální fotografce na další důležité rodinné okamžiky máme už jasno... :-)