Nahoru
home > Galerie > Rodiny a děti

Rodiny a Děti

Všimli jste si, že na Vašich rodinných fotografiích vždy jeden člen chybí – právě ten, který fotografuje? Napravte to a ukažte všem, jak úžasnou rodinu máte. Ráda se přizpůsobím vašim časovým možnostem a společně vybereme vhodné místo pro focení.

Maruška a Martin

Maruška a Martin

Pavlínku jsme si vybrali jako fotografku na naši svatbu a bylo to naprosto nejlepší rozhodnutí. Fotografie jsou překrásné a celý den máme dokonale zachycený. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit. Její profesionální a přátelský přístup je neocenitelný a proto ji můžeme jenom doporučit.
Jana a Petr

Jana a Petr

Za nás oba s manželkou, 100% spokojenost. Ocenili jsme na svatbě profesionální jednání, příjemné vystupování, perfektní domluvu. Na schůzce, která předcházela samotnému focení, jsme si vyjasnili co nás bude čekat a předem jsme tak měli jasnou představu o dni "D". Samotné focení proběhlo na jedničku, co jsme chtěli, to Pavlína vhodně, včas a rychle zachytila. Fotky jsou nádherné, dárková krabička s flashdiskem se moc povedla a potěšila. Určitě můžeme doporučit všem dalším.