Nahoru
home > Galerie > Svatby

svatby

S výběrem svatebního fotografa je to podobné, jako s výběrem životního partnera.
Jen s tím pravým si svůj výjimečný den užijete v klidu a v pohodě. A jak se ten pravý pozná? Je vždycky ve správný čas na správném místě, nezkazí žádnou legraci a cítíte se s ním uvolněně.
Radka a Libor

Radka a Libor

Moc děkujeme za krásně strávený den s námi. Focení probíhalo hladce a bez problémů. Pavlína je opravdový profesionál a spolupracovalo se nám všem pohodově. Vše bylo perfektně zorganizované. Je velice milá a příjemná,  ve všem dokáže poradit. Fotografie jsou nádherné. Ještě jednou moc Pavli děkujeme a až budeme zase potřebovat, tak se určitě ozveme.
Michaela a Radim

Michaela a Radim

Pavču doporučuji všema deseti! Vybrali jsme si ji jako svatební fotografku kvůli jejím krásně barevným fotkám a rozhodně nelitujeme. Už při předsvatební schůzce bylo poznat, že je profesionál. Měla trefné poznatky ohledně svatebního dne, harmonogramu a uměla zodpovědět všechny naše otázky. Během svatebnho dne mezi nás zapadla jakoby to byla kamarádka, se kterou se známe už mnoho let a já to tak cítila po celý zbytek dne. Věděla kdy a kam nasměrovat svatební hosty na skupinové fotky, na prskavkové foto apod. Zatím máme první nástřel fotek a už se nemůžeme dočkat zbytku. Fotky jsou nádherný! Uměla vystihnout náladu i atmosféru celé svatby. Věřím, že jsme se s Pavčou neviděli na focení naposled a už teď se těším na další setkán při focení.