Nahoru
home > Galerie > Svatby

svatby

S výběrem svatebního fotografa je to podobné, jako s výběrem životního partnera.
Jen s tím pravým si svůj výjimečný den užijete v klidu a v pohodě. A jak se ten pravý pozná? Je vždycky ve správný čas na správném místě, nezkazí žádnou legraci a cítíte se s ním uvolněně.
Janča a Dali

Janča a Dali

Páju mohu ze srdce doporučit. Fotila nám jak předsvatební foceí, tak i následně svatbu. Při obou focení pro ni bylo důležité abychom se na něm cítili přirozeně a co nejlépe. Bez problémů se dokázala sladit i s naším kameramanem a společně nám na svatbě pomáhali vytvořit velmi uvolněnou a příjemnou atmosféru. Doporučuji se s ní v případě svatby domluvit na celodenní focení, protože už během příprav umí všechny povzbudit, rozveselit a následně i tyto momenty zachytit. Výsledné fotografie z celého dne byly pro nás nadočekávání povedené. Moc Páje za ně děkujeme a rádi na spolupráci s ní vzpomínáme. A při dalším focení našich významných životních okamžiků pro nás bude jasnou volbou :)
Ivana a Rosťa

Ivana a Rosťa

Chtěli bychom Pavči poděkovat za svatební focení, při kterém vládla skvělá atmosféra, takže jsme byli úplně uvolnění a na fotkách je to znát. Pavlína je pohodová, sympatická fotografka s profesionálním přístupem. Navíc přátelská komunikace a ochota vyhovět.